II ETAP OSIEDLA CUDNE MANOWCE

Informacje

Klient: Martens Deweloper

 

Cudne Manowce to osiedle zlokalizowane na spokojnych przedmieściach Bydgoszczy, w otoczeniu wspaniałych, dzikich terenów Puszczy Bydgoskiej. Projekt powstał z myślą od wszystkich tych którzy szukają ucieczki od zgiełku i hałasu miasta. W odpowiedzi na Państwa niesłabnące zainteresowanie naszymi projektami w ramach Osiedla Cudne Manowce, przedstawimy drugi etap osiedla. 12 przestronnych domów z ogrodem i cudownym widokiem z okien czeka na Państwa!

Lokalizacja w Zielonce pod Bydgoszczą gwarantuje spokój i wytchnienie od biegu życia i możliwości nieograniczonego kontaktu z naturą. Położenie w obrębie Puszczy Bydgoskiej pozwala na korzystanie z wielu ścieżek pieszych i rowerowych. Równocześnie bliskość węzła drogowego z drogą ekspresową 5 pozwala na dostanie się do centrum Bydgoszczy w zaledwie 15 minut. W okolicy dominuje zabudowa charakterystyczna dla rodzącego się przedmieścia – niska zabudowa jednorodzinna.

Osiedle Cudne Manowce to tradycyjne, kameralne domy w zabudowie bliźniaczej realizowane wg sprawdzonego i rozchwytywanego projektu Dom w Klematisach o powierzchni całkowitej równej aż 170m2. Domy zostały zbudowane z naciskiem na funkcjonalność i estetykę, oferują ustawny plan wnętrz z dodatkową przestrzenią dla relaksu, w postaci rozległego tarasu za domem czy balkonu dostepnego bezpośrednio z sypialni.

Data realizacji
Kategoria
Wizualizacje zewnętrzne
Tagi
wizualizacja domu, wizualizacje